نتایج جستجو برای عبارت :

ستار پینه دوز

ستار پینه دوز یکی از شخصیت های اصلی رمان کلیدر نوشته محمود دولت آبادی است.پینه دوزی که  پیامبروار ناگهان کنار گلمحمد کلمیشی قهرمان داستان ظاهر میشود و به نوعی نقش عقل منفصل گلمحمد را ایفا می کند.  ستار توده ای است و تفکرات چپ دارد...گلمحمد واگویه های خود را، دلگویه های خود را با ستار درمیان میگذارد و ستار خواه ناخواه، تفکرات و مجاهدت های گلمحمد را  تئوریزه  می کند.هر مجاهدی، هر گلمحمدی، هر عصیانگری، هر آدمی ستاری پیش خود نیاز دارد. ستاری که
صبرخان گفت :
- خیلی ...! فی‌الواقع خیلی ...! نمی‌دانم چرا به خیالش افتاده‌ام که خوبست یک بیله آدم دور این آتش برقصند ؟! به یاد عروسی افتاده‌ام ، نمی‌دانم چرا ؟ ... دلم می‌خواست امشب شب عروسی بیگ‌محمد می‌بود . یا هم ... عروسی شیرو ! امشب و این آتش ، عروس و داماد کم دارد و صدای ساز و دهل !
با مهری برادرانه و خویشاوند ، ستار به صبرخان نگریست و گفت :
- چه ذوق خوشی داری صبرخان ، چه ذوق خوشی !
بازتاب سخن ستار ، لبخندی شیرین بود بر تمام چهره‌ی تکیده و چشم‌های
ستّار علیپور یلی گیلانیست
استاد بزرگ ورزشی طوفانیست
از اوّل زندگی که دیدم او را
دستان بلند مهر و پشتیبانیست
در غربت دور ، کشور آمریکا
او قوّت قلب هر نفر ایرانیست
چون چشمه ی جوشان محبّت باشد
در سینه از عشق کشورش بارانیست
مانند نسیم صبح دریا آرام
سختی به حضور ماه او آسانیست
خودساخته است و مرد میدان عمل
در عرصه دلربائیش جانانیست
سرسبزی کوچه باغ گیلان است او
مانند بهار غنچه ی خندانیست
زندانی مهربانی و یکرنگیست
در معرفت و رفاقتش سلطانیست
چون اه
اجاره آپارتمان 3 ماهه ستار خان
اجاره آپارتمان 3 ماهه ستار خان یک واحد 76 متری بسیار شیک است. این واحد دارای امکانات کامل است. دو اتاق خواب و سالنی خوش نقشه دارد. ساختمان 6 طبقه است. این واحد در طبقه چهارم قرار دارد. واحد مذکور بسیار تمیز و خوش نور است. از ویژگی های دیگر این سوئیت می توان به دسترسی عالی به مترو و مرکز خرید و خیابان های اصلی اشاره کرد.
برخی از ویژگی های کلی و امکانات اجاره آپارتمان 3 ماهه ستار خان
وسایل کامل آشپزخانه
یخچال فریزر
اجاق
باز خان‌عمو به ستار روی کرد و پرسا گفت :
- مغز حرف تو یعنی این است که ارباب‌ها ... این ارباب‌ها به‌خودی‌خود نمی‌توانند کاری از پیش ببرند ؟
ستار به جواب گفت :
- می‌توانند ... چرا ، می‌توانند ! اما ... این جماعت فقط با قدرت خودش به جنگ حریف نمی‌رود ! علاوه بر همه‌ی کثافتی که دارد ، چیزهای دیگری هم دارد . خیلی رذل و بی‌چشم و رو است ؛ بدتر از گربه . برخلاف آنچه می‌نماید ، خیلی هم بزدل و ترسو است . از همه‌ی اینها گذشته ، خیلی ملاحظه‌کار است ‌. یعنی این
دانلود آهنگ جدید علی زند وکیلی به نام ستار خان با لینک مستقیم + پخش آنلاین
Download New Music By Ali Zand Vakili Called Sattar Khan

دانلود آهنگ علی زند وکیلی به نام ستار خان

دانلود ، موزیک ، دانلود موزیک ، دانلود آهنگ ، دانلود آهنگ جدید ، موزیک جدید ، آهنگ جدید ، دانلود موزیک جدید ، دانلود مداحی ، دانلود نوحه ، نوحه ، دانلود نوحه جدید

ادامه مطلب
ستار اورکی آهنگساز دو فیلم برنده جایزه اسکار «جدایی نادر از سیمین» و «فروشنده»، با سریال «آقازاده» ساخت موسیقی متن در شبکه نمایش خانگی را هم تجربه می‌کند.
.
او دومین همکاری خود با بهرنگ توفیقی را پس از تجربه موفق سریال «پدر» آغاز کرده است و دو قطعه‌ای که علیرضا قربانی با آهنگسازی او برای سریال «پدر» خواند با نام‌های «لیلا» و «عشق آسان ندارد» هنوز هم از پرمخاطب‌ترین قطعه‌های موسیقایی محسوب می‌شود.
.
آهنگسازی آقازاده گرچه چند ماه
اصلا خانواده مذهبی ای نیستیم اما پدرم کلا با کلاس موسیقی مخالفه . هیچ وقت علنی نگفته اما با کارهاش میشه فهمید . از مادرم شنیدم وقتی بچه بوده به پدربزرگم میگه که میخواد کلاس "ستار" اسم بنویسه اما بجاش یک کتک حسابی میخوره . اما ناامید نمیشه و میره چند خرمن گندم برمیداره میفروشه و با پولش ی دستگاه ستار میخره . تا چندین سال قایمش میکرده . توی فامیل ما همه تو کار ساز های سنتی هستن از نوازندگی و فروش گرفته تا حتی ساختش. ای کاش میدونستم که با اینکه یک رو
می گم خنده هات شبیه ایلیاست علی آقا، می خنده، شبیه ایلیا. بابا دنده رو می زنه سه و می گه #تخمه کدو خوبه، می گم تخمه باید سیاه باشه بابا، مثل شب که سیاهه. یه تخمه می ندازم توی دهانم و با پوست قورت می دم و از همون اول دیواره ی گلوم رو با تیزیش مورد عنایت قرار می ده تا وقتی که می رسه به مقصد. بابا می گه چیه این زمستون؟ می گم هنوز نیومده که! می گه زمستون همه اش شبه, چیه این شب؟ آدم باید بازنشسته باشه صبح تا شب بشینه کنار بخاری بخوره بخوابه. می گم یه روز بخ
یا ستار العیوب
دارم فکر میکنم یه آدم چقدر توان اشتباه کردن داره؟
این حجم از توانایی تو اشتباه کردن و به اشتباه انداختن واقعا عجیب میشه گاهی.
دارم فکر میکنم خدا چطوری همه ی اینا رو میبینه و باز تحملم میکنه، اگر صداش کنم باز بهم گوش میده، وقتی فرصت ها رو به بدترین شکل نابود میکنم اگر پشیمونیم رو ببینه بازم بهم فرصت میده، چطوری ازم خسته و ناامید نمیشه وقتی حتی خودمم از دست خودم خسته م.
همین_
یا ستار العیوب

یه دندونم درد میکنه.قبلا درستش کردم. اما دوباره خراب شده به گمانم این قبلا که میگم منظورم 8 سال پیشه. 
تو این کرونایی دندون درد چی میگه
خدایا....

پی نوشت
امون از خواب های پریشون دختر...
یک خواب هایی میبینم این مدت که قشنگ کابوس... 
خواب ها هم کفاره گناها میشه حساب بشن خدای خوبم؟

پی نوشت 2
در مورد ماهیت درد فکر میکنم... 
درد چیزیه که روح حسش میکنه. نه جسم... حتی درد جسمانی. 
به خاطر همین بدنی که روح ارتباطش باهاش قطع شده (بدن فرد مرد
ستار گفت :
- گفته‌اند که دزد دنبالِ آشفته‌بازار می‌گردد ، پیرخالو ! حالا هم کجا از اینجا آشفته‌تر ؟! اینجور آدم‌ها ، همیشه میانه‌ی راه هستند و دنبالِ اقبالِ خوشان می‌گردند . دست آخر هم رفیق و همراهِ سواره‌ها هستند . همیشه در کمین نشسته‌اند ببینند کدام طرف برنده می‌شود ، تا اینها هم یارِ او بشوند . حالا هم که می‌بینی ! چهره‌ی ملی به خود گرفته‌اند و دارند با آرزوهای مردم می‌لاسند . خوش‌باورها ، خیال می‌کنند که همین امروز و فردا است که جام
هتل آپارتمان پاسارگادهتل آپارتمان پاسارگاد یکی از هتل های تمیز و سه ستار بوشهر است که به خاطر قیمت مناسب و امکانات مطلوبش، مسافران زیادی را جذب می کند. میهمانان در اتاق های این هتل حتی امکان آشپزی نیز دارند و این امر باعث جذب مسافران بیشتری می شود زیرا مسافران این گونه می توانند در هزینه های سفر خود صرفه جویی کنند.امکانات هتل آپارتمان پاسارگاد: لابی، آسانسور، کافی شاپ، صندوق امانت، پارکینگ رایگان، اینترنت، نماز خانه، رستوران، تاکسی سرویس
این پاورپوینت در29 اسلاید طراحی شده است
در این پاورپوینت مطالبی ازاتحاد باقر خان و ستار خان،گسترش نفوذ
مجاهدان،محاصره تبریز،بستن آذوقه به تبریز و مقاومت تبریز،تحصن باقر خان در
کنسولگری و سایر مطالب مفید و ارزنده در مورد باقر خان سردار ملی در این
پاورپوینت درج شده است که آمید واریم رضایت شما عزیزان را جلب نماید
جهت دانلود فایل کلیک کنید
یا ستار العیوب

رفتنمون جور شد. ان شاء الله حدود یک ساعت دیگه راه می افتیم. :)
خدایا خیلی خیلی شکرت.

+نصف دلم میمونه پیش آبجی بزرگه اما... به خاطر بچش نتونست بیاد :(

+دعا گو هستم ان شاءالله...

+استرس که میگیرم، بیشتر وب و گوشیمو چک میکنم :/ هزار کار دارم اونوقت هی این صفحه رو رفرش میکنم.. هی رفرش میکنم!

ادامه مطلب
این شب ها باید دلبری کردن  را از مجیر یاد بگیریم.
قصه از شب هایی شروع شد که پای حرف های ابوحمزه ثمالی و افتتاح نشست و گفت:
توی اوج بی نیازی هایت دست دوستی را بهم دادی و بهترین رفیقم شد.من هم گناه کردم  و بین تمام خطاهایم باز لیست آرزوها و 
دعاهایم را نشانت دادم و پای غفار الذنوب بودنت را به میان کشیدم.برای مردم گفتم که میدانستید وقتی دری را به رویت باز کن هیچکس
نمی تواند ببندد،بعد ته دلم یک یا ستار العیوب گفتم و بلند گفتم اگر انداختمان وسط اتش ج
مورد داشتیم که عصبانیت و دعوا و خشونتِ یه نفر ، محبت تعبیر شده . یعنی طرفش هرچی "سعی" کرده که خیال کنه اون شخص ازش بدش میاد و متنفره نتونسته . و همه ی رفتار بدش رو مصداقِ "اگر ظرف مرا بشکست لیلی" تلقّی می کرده . از اون طرف خداوند هرچی ما رو مورد ابتلا قرار می ده و خودش هم مدام بهمون تذکر می ده که "هرکه در این بزم مقرّب تر است جام بلا بیشترش می دهند " باز هم باورمون نمیشه و باید "سعی" کنیم که بپذیریم همه ی این ها از سر محبته ...
++ یا ستّار العیوب ... اگر تو ن

در مراسمی، سخنران از ویژگی های اهل ایمان می گفت و توجه می داد به سیره حضرت رسول(ص) به ویژه بر این نکته تاکید داشت که پیامبر اکرم از بس گوش می دادند به حرف مردم و خوب گوش می دادند، ایشان را به همین صفت “اذن” می گفتند اما به رفتار خودمان که می رسید می گفت ما همه زبانیم، “زبان”! چند برابر این که بشنویم و بخوانیم، حرف می زنیم و باز هم حرف می زنیم. او از ضرورت ندیدن در برخی شرایط می گفت و به صفت ستار بودن حضرت خداوندگار، اشارت داشت اما ما می پنداریم
نام کتاب : دختر شینا
نویسنده : بهناز ضرابی زاده
انتشارات : سوره مهر
توضیحات :
این کتاب خاطرات قدم خیر محمدی کنعان در کنار همسر شهیدش حاج ستار ابراهیمی هژیر است که از زمان ازدواج تا زمانی که خبر شهادت همسرش را می‌دهند و سختی‌های بعد از شهادتش را را شرح می دهد این کتاب دارای ۲۶۳ صفحه و مناسب گروه سنی ( د و ه ) یا همان کلاس هفتم تا دوازدهم می باشد
قطعه ای از کتاب :
سر ظهر بود و داشتم از پله های بلند و زیادی که از ایوان شروع می  شد و به حیاط ختم می‌شود
شهید ستار اورنگ دوره تحصیلات ابتدایی و راهنمایی خود را در بخش دروهان (طی سال های 1348 تا سال 1357) و دوران متوسطه را بعد از انقلاب در مجتمع آموزشی شهید بهشتی یاسوج گذراند.
شهید اورنگ، همگام با مردم انقلابی یاسوج در راهپیمایی های علیه حکومت شاهنشاهی و سلطنت پهلوی شرکت نمود و بعد از انقلاب در سال ۱۳۶۰ به عنوان بسیجی به گردان فاطمه زهرا (س) آبادان پیوست و در گردان و تیپ احمدابن موسی(ع) در منطقه سر پل ذهاب و قصر شیرین و پادگان ابوذر مشغول به خدمت شد.
ای
شادی وخنده وتفریح وخوشی ممنوع است
شورش وجنبش وخشم وخودکشی ممنوع است
عشق و دلبستگی و یارشدن ممنوع است
آگه و عاقل و بیدار شدن ممنوع است
زیریک سقف حضور زن ومردممنوع است
شکوه و شکایت وناله زدرد ممنوع است
گفتن ازآزادی وحق و حقوق ممنوع است
تهمت و نشراکاذیب و دروغ ممنوع است
حرفهای بد و بودار و درشت ممنوع است
شوخی فیزیکی و تی پا ومشت ممنوع است 
شعروموسیقی وآواز زنان ممنوع است 
ابی و ستار و گلپا و بنان ممنوع است 
رقص و هرحرکت موزون بدن ممنوع است
دیدن
دیروز بعد از صبحانه، همسرم کتاب دختر شینا را برداشت و باز
کرد و شروع کرد به بلند بلند خواندن. آن صفحه ای بود که قدم خیر تیپ مردانه زده
بود و رفته بود روی پشت بام و برف ها را تمییز می کرد، در حالی که باردار بود و پا
به ماه. او می خواند و بغضی چنگ می انداخت به گلویم. یکی دو صفحه ای خواند و بعد
چند کلامی راجع به صبوری و رنج های این بانوی بزرگ صحبت کردیم و برای روح بلند او
و همسرش، حمد و صلواتی تقدیم کردیم. بعد آن داشتم چرخی در
اینستا می زدم که پستی دیدم
پ

دانلود رایگان فیلم ژن خوک - همه کیفیت ها
دانلود فیلم ایرانی ژن خوک با کیفیت عالی
نام فیلم : ژن خوک
ژانر (موضوع) : اجتماعی، کمدی
زبان : فارسی
سال انتشار : 1397
محصول کشور: ایران
کارگردان : سعید سهیلی
بازیگران : هادی حجازی فر، سینا مهراد، نازنین بیاتی، صبا سهیلی، قربان نجفی، بهرنگ علوی، علیرضا مهران، شهین تسلیمی، مهدی دانایی مقدم، احمد مینایی، افشین اخلاقی، فرشید نزاکتی، وحید کرمانی، مهسا آبیز، الناز حبیبی، جمشید هاشم پور
خلاصه داستان : 

حتما شما هم شنیده‌اید که می‌گویند فلانی کلاس اجتماعی ندارد یا از آداب معاشرت چیزی نمی‌داند، همه ما در اجتماع زندگی می‌کنیم و در روابطمان ناگزیر از ارتباط با سایر انسان‌ها هستیم و آداب اجتماعی ازجمله اصولی است که باید از آن آگاهی داشته باشیم و ندانستن این اصول و فنون در جامعه مدرن امروزی می‌تواند مشکلات زیادی را در رابطه با سایر انسان‌ها برایمان ایجاد کند.
اما این اصول و آداب چه چیزهایی هستند؟ آیا این اصول از کشوری به کشوری دیگر مت

محسن چاوشی جورچین
دانلود آهنگ جدید محسن چاوشی به نام جورچین
Mohsen Chavoshi - Joor Chin
آهنگساز : محسن چاوشی ؛ تنظیم و میکس و مستر : امیر جمال فرد ؛ گیتار و ستار : کیان دارات ؛ شاعر : حسین صفا
+ متن ترانه جورچین از محسن چاوشی
تویه تاریکیه شب / آه در جریان بود / زل زدم به آسمون
عینکم دودی شد / با صدای زنگ در / یهو بارون بارید

ادامه مطلب
- خب من گفتم ؛ حالا تو بگو ؛ آرزوی تو چیه ؟
- من آرزویی ندارم واسه خودم ؛ اما دوست دارم هر چی آدم بی پوله نابود بشه و بمیره
آخه چرا ؟
- پرسیدن داره ؟ یه نگاه به خودت بنداز . تو چی داری ؟ چی میخوای داشته باشی ؟ اصلا مگه میتونی چیزی داشته باشی؟ هر چی هست مال پولداراست . خونه های اعیونی ؛ ماشینهای مدل بالا ؛ حسابهای پرپول ؛ مسافرت های خارجی ؛ اونوقت جایگاه من و تو کجاست ؟ اصلا نمیخواد تو بگی من میگم . اونا خونه های اعیونی و مدل بالایی دارن که ننه بابای م
لَاتَخَف وَ لَاتَحزَن اِنَّا مُنَجُّوکَ وَ اَهلَکَ
نترس و غمگین نباش، ما تو و خانواده‌ات را نجات خواهیم داد
Do not be afraid or grioved. We will rescue you and your family
|عنکبوت ۳۳، Holy Quran |

برای دیدن تصویر در اندازه اصلی با ذکر صلوات بر روی آن کلیک کنید.
ثواب این طراحی تقدیم به شهید ستار ابراهیمی
جزوه حقوق اساسی خسروی

دانلودفایل

جزوه حقوق اساسی 1 حسن خسروی - جزوه بانjozveban.ir › tag › جزوه-حقوق-اساسی-1-حسن-خسرویTranslate this pageجزوه حقوق اساسی 1 خسروی دانلود رایگان جزوه حقوق اساسی 1 پیام نور خلاصه ای از جزوه جمعیت :عامل انسانی تشکیل دولت بوده وعبارت... 3,373; 29 ...
جزوه حقوق اساسی 1 دکتر خسروی pdf :: دانلود رایگان کتاب حقوق ...basic-rights-1.blog.ir › post › جزوه-حقوق-اساسی-1-د...Translate this pageجزوه حقوق اساسی 1 دکتر خسروی فقط تا سه روز رایگان است جهت مشاهده و د
تبلیغات تلویزیون به مناسبت این روزها شروع شده و پدرم به روال همیشه با خاطرات جوانیش نمک روی زخم ما میپاشه...خاطرات روزهای سربازی در چالوس و هر پنجشنبه جمعه کنسرت داریوش،ستار،گوگوش و مهستی و هایده در کازینو "شکوفه نو"..خاطرات حقوق سربازیش که تونسته بود باهاش ماشین بخره...خاطرات روزهایی که با مدرک دیپلم مشغول به کار شده بود و با حقوق دولتیش بهترین زندگی رو تونسته بود بسازه...خاطرات روزهای بچگی ما...روزهایی که پدرم میرفت کشتارگاه و با لاشه ی سالم
عشق یعنی اشک توبه در قنوتخواندنش با نام غفار الذنوبعشق یعنی چشمها هم در رکوعشرمگین از نام ستار العیوبعشق یعنی سرسجود و دل سجودذکر یارب یارب از عمق وجود
.حلول ماه ضیافت ا… ماه عروج اولیا ا… مبارکباد.
پایگاه و مسجد امام حسین(ع) / کانون رهروان حضرت زینب (س)
.
وبلاگ www.tkanoon.blog.ir
نادعلی ، در واستاندن عنان از دست ستار ، راست و به‌جا بر اسب قرار گرفت و با کنایه گفت :
- رعیت‌ها ، رعیت‌ها ! این رعیت‌ها عاقبت دست شما را میان حنا می‌گذارند ! نمی‌دانم چقدر می‌شناسی‌شان . همین‌قدر برایت بگویم که بدجوری متقلب ، دورو و بزدل هستند ! جلو اربابِ قُلدر از موش هم کوچک‌تر و ترسوترند ، اما همین که حریف را ناچار ببینند از اسفندیار هم پهلوان‌تر می‌شوند . برای همین هم ارباب‌ها می‌دانند چه‌جوری همراهشان تا کنند . اول اینکه همیشه‌ی خ
"مشروطه ام با صورتی زخمی"

بر دستهایم رفته تابوتیاز شوش تا بالای امجد راکه می کشد هر روز بر دوشمتهران بی سردار اسعد را
تهران بی فاتح که غم دارداز باغ فاتح تا شکار شیراز زهر پیکان تا شب خرماز زخم کاوه تا شب زنجیر
از گریه هر شوش در شیشهاز خواب هر خرگوش در طوفاناز ذلت هر موج در خشکیاز حسرت هر رقص در باران
از گشتن بیهوده در بلوارتا گشتن بیهوده در لالهاز مردن بیهوده بر دیوارتا کشتن بیهوده در چاله
از وعده های پوچ و چشم لوچاز زهر های چشم و گوش کراز ای
ژانر : اکشن , ماجرایی , فانتزی , علمی تخیلی
مدت زمان : ۱۳۸ دقیقه زبان : انگلیسی کیفیت : BluRay 720p فرمت : MKV انکودر : Replica / JYK / MkvCage / Ganool / ShAaNiG حجم : ۱٫۱ گیگابایت محصول : آمریکا ستارگان : Daisy Ridley, John Boyega, Oscar Isaac, Harrison Ford کارگردان : J.J. Abrams لینک های مرتبط : جستجوی زیرنویس – کیفیت های دیگر
خلاصه داستان :
وقایع فیلم جنگ ستارگان نیرو برمی‌ خیزد ، سی‌ سال پس از داستان فیلم بازگشت جِدای اتفاق می‌افتد و در این فیلم ما شاهد نسل جدیدی از قهرمان‌ ها و شخصیت‌ های منفی
بی شک یکی از بزرگترین مظاهر فساد بعد از انقلاب اسلامی در مازندران، انتشار تصاویر خانواده ای محترم بود که به همراه قایق ران محترم تر از خود در فضای عمومی سد لفور با ظنّ به ستار العیوبی خدا و بالطبع غضّ نظر مخلوق، با پوششی معقول در حد تمایز انسان با حیوان ظاهر شده بودند.
دادگستری مقتدر مازندران با پیگیری های پلیس موفق و متخصص فتا پس از قلع و قمع انواع مظاهر فساد در زمینه های اجتماعی و فرهنگی و به خصوص پاکسازی فضای آلوده مجازی از تحرکات معاندین
چو
خورشید رخشان بگسترد نور

سیاهی برفت و زما گشت
دور 

مؤذن بر آورد بانگ اذان

که ای مسلمین تمام جهان

کنون وقت دیدار با داور
است

چه هنگام خواب اندر این
بستر است

بپا خیز از خواب ناز ای
عزیز

وضو گیر با آب پاک و
تمیز

بصورت بریز آب و انگه
بگو

که یا رب نگه داریم
آبرو

به وقت شستن دستان دعا
کن

خداوندا مرا از بد جدا
کن

چو مسح سر کشیدی بانگ
بردار

منم عاصی ولی نام تو
ستار

گناهانم اگر مستور
داری 

از محمد مهدوی‌فر
آ مثل آزادی  ، بر ما شد ارزانیآ مثل آب و برق شد مفت و مجانی
ب مثل یک باتوم در دست مردی شومروزی که می بارد ،  بر ملتی مظلوم
پ پول ایرانی ، خاکش به سر گشته!در خواب می‌دیدم شاهی که برگشته
ت چون تجاوزگر  در داخل زنداندیگر نمی گویم ،  از دختر ایران
ث ثبت دوران شد ،   افعال زشت مانفرین و لعنت بر ،  محصولِ کشت ما
ج جنتی زنده  ،   پویا و پایندهج جنتی جوک شد اسباب هر خنده
چ چاه نفت ما پولش کجا رفته؟پول زبان بسته ، آخر چرا رفته؟
ح چون حجاب
بسم الله الرحمن الرحیم
#الحب_هو_الله_و_الله_هو_الحب
#الرسالة_2
کیف یؤآخذنا الله سبحانه وتعالیٰ بنحو حتیٰ لا نستحی منه؟ 
هو الحاضر فی کل مکان وبکل شیءعلیم بصیر 
یقول سبحانه وتعالی إنّنیأغفر لعبدی التائب بحیث لا یستحی حتیٰ منی.
✅ عندما یتذکر التائب فی الجنة معاصیه التی ارتکبها فی الدنیا یندم ویخجل من نفسه ؛ وهذا الخجل  والندم هو العذاب  فی الآخرة ولیس هنالک عذاب  آخر.
إنّ الله الملک القدوس لم یعذبعبده بذنبوبه ومعاصیه فقط، بل هو ستار العیوب
 ممنونم که دوستان صادقانه سوال پست قبل رو جواب دادند.برای من خیلی مفید بود.هم اسامی جدید یاد گرفتم و هم به نتایج جزئی و کلی ارزشمندی رسیدم.حس میکنم‌ در کل هم ، گفت و گوی مفیدی بود. با توجه‌به اینکه خیلی دوست دارم این نتایج رو هم‌ با هم دیگه بحث کنیم ؛ اما بنا به یه دلایلی فقط سه مورد رو اینجا مینویسم.
1) بارها اینجا در گفت و گو به من پاسخ دادند که : سیستم و نمایندگان و رهبر و جنبش جایگزین را نداریم.کافیست این تعداد اسامی را با توجه به تعداد زندان
اعتراف 1:
خب پدرم یه اینترنت هدیه برام فرستاد همینجوری 7 گیگ بود یه ماهه !
گفت میخوابم منو دوساعت دیگه بلند کن !
و من تو این دوساعت 7 گیگ رو تموم کردم !
:((
پدرم :  0_o
خواهرم :  :/
من :  :)))))))
 پ.ن : بابام سر افطار جلوی خیل عظیمی از اقوام گفت اره دخترمو میخوایم بفرستیم عصر جدید و قضیه رو گفت :/
ای خدااااااااااا پدررررررررررر :(
یعنی فقط نگاه داییم :)))

اعتراف 2 :
وقتی خواهرم داشت جلوی یه بنده خدایی که کلا دلش میخواد از من و خانواده ی من یه اتویی بگیره از میر ب
متاسفانه در جامعه ی ما که خیلی ها که ادعای مسلمونی شون میشه من بارها و بارها متوجه ی ضایع شدن حق الناس توسط اون ها  شدم، بعضی ها انگار  بهشت و جهنم رو قبول ندارند و فقط ادعای این رو دارند.
خیلی از اون ها که ادعاشون میشه حتی نماز هم میخونند، ولی به حق الناس توجهی نمیکنند، حق الناس از حق الله هم خطرناک تره، چون خداوند بخشنده ی مطلقه و ستار العیوبه خیلی از گناهامون رو شاید چشم پوشی کنه، ولی حق الناس رو میخواهند چیکار کنند؟
چطور میخواهند فردای قیا
09384632349
احمد مظفری 
تعمیرتخصصی انواع لباسشویی ایرانی و خارجی 
ظرفشویی 
چرخ گوشت 
ابمیوه گیری 
ماکرویو و
جارو برقی 
غذا ساز 
چایی ساز 
لوازم صوتی تصویری 
دیوی دی 
بخار شوی
ماشین و موتور شارژی کودک 
جاروشارژی
تعمیر وسرویس انواع دستگاه های الکترونیکی شرکت ها و کار خانه ها پذیرفته میشود  

در سراسر تهران
 در تمام ایام هفته حتی تعطیلات 
با سی سال سابقه  تعمیر کاری مجرب

تعمیر کار سیار 
تعمیر کار تهران 
تعمیر کار

آهنگ شاد آهنگ شاد ایرانی آهنگ شاد افغانی آهنگ شاد عروسی اهنگ شاد عربی اهنگ شادمهر آهنگ شاد قدیمی اهنگ شاد کردی آهنگ شاد بندری آهنگ شاد ترکی اهنگ شاد ۴شنبه سوری اهنگ های شاد دهه ۴۰ آهنگ شاد 4 شنبه سوری اهنگ شاد دهه ۴۰ دانلود اهنگ شاد ۴ شنبه سوری اکورد اهنگ شاد ۴/۴ آهنگ شاد ۵ دقیقه ای اهنگ شاد دهه ۵۰ آهنگ شاد قدیمی دهه ۵۰ آهنگ های شاد دهه ۵۰ دانلود آهنگ شاد دهه ۵۰ دانلود آهنگ شاد پایتخت ۵ اهنگ شاد 5 اهنگ شاد ده ۵۰ دانلود اهنگ شاد ۵ دقیقه ای دانلود آ
تلویزیون خونه ما دومین تلویزیون فامیل بود که پلنگ صورتی رو طوسی نشون نمیداد و واقعا صورتی نمایش میداد. اولیش تو خونه دایی کوچیکم بود.سعیده خانوم و ریقو از وقتی فهمیدن تو خونه ما دستگاهی هست که ستار و ابی وگوگوش وهایده ومهستی و مازیار و فرزین و اندی و فتانه و خصوصا حمیرا رو میکشونه تا برامون شو اجرا کنن، هر عصر جمعه دلشون واسه مامانم تنگ میشد ومی اومدن خونه ما تا به خاله شون سر بزنن.طفلی ها حق داشتن خب، آخه تو خونه خودشون غیر از قیافه شوهر خاله
در اقتصاد ایران تورم و گرانی وجود ندارد، همه
آن براساس عملکر بد بانک مرکزی ایجاد شده است. یک نمونه: برخلاف گفته سخنگوی دولت،
حذف چهار صفر، 10هزار بار تورم را کاهش می دهد! یعنی یک دلار می شود 12 تومن! کاری
که باید سالها پیش انجام می شد، و بانک مرکزی مانع می شد. الان هم باید 5صفر حذف
بشود، تا دلار برابر 1تومن شود. زیرا تورم و گرانی، همه به واسطه افزایش برابری
دلار تنظیم می شده. اما بانک مرکزی، آن را به امورد دیگر ربط می داده! هیچ وقت
کمبود تولید و یا کم
بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ
السلام علیک یا فاطمه الزهراء سلام الله علیها
السلام علیک ایها الشهداء و الصدیقین
غدیر؛ نصب جانشین و توجه به مسأله امامت
 1.76 مگابایت
دریافت فایل فلش- دریافت کد

امام خامنه ای: خاطره‏ ى شهدا را باید در مقابل طوفان تبلیغات دشمن زنده نگهداشت.
 7.69 مگابایت
دریافت فایل فلش  -دریافت کد فایل فلش جهت استفاده در وبلاگ یا سایت

شهید مدافع حرم شهید ستار محمودی
بخشی از وصیت نامه
از همسرم که همیشه همراه م
دانلود سریال ستایش فصل 3 (سوم ) با حجم کم و کیفیت 1080p , 720p
دانلود سریال ایرانی ستایش فصل سوم با لینک مستقیم و رایگان
« تماشای آنلاین سریال ستایش فصل سوم »

خلاصه فصل سوم ستایش :
فصل سوم ستایش ادامه ی دو فصل قبل است و اتفاقاتی که برای او و فرزندانش رخ میدهد و در این فصل اینطور اتفاقا میفتد که دعوایی که بین او و پدرشوهرش بوده است از بین میرود و دیگر هیچ مانعی بین آنها نیست و همه چیز درست میشود..
بازیگران سریال ستایش فصل 3 :
داریوش ارجمند، مهدی سلوکی،
یا ستار العیوب
امروز با پرتو رفتیم خونه بهار اینا
زینب و زهرا هم بودن
خوش گذشت واقعا. مثلا رفته بودیم کمکش، یکم خونه رو جمع کنیم برای مهمونی ای که فردا داره
ظرف شستیم و نشستیم به حرف زدن و بازی و اینا.
زهرا میگه خرک شیم از رو هم بپریم.*
بعدش بچه ها چرخ و فلک میزدن. من کلا بلد نیستم. امروز حس کردم یه چیزایی یاد گرفتم. دوست دارم مرداد که رفتیم باشگاه ان شاءالله به استاد بگم بهم یاد بده و اجازه بده تمرین کنم.
تو خونه آدم همش نگرانه بخوره به وسایل و چیز
  پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت:در این چند روز گذشته اصلا اخبار استقلال را نمی خواندم چون این جریانات آمدن استراماچونی مثل فیلم هندی شده بود.
بخش استقلال مجله خبری ورزشی اسپورت استار

بهتاش فریبا در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در خصوص پایان کار استراماچونی در استقلال اظهار داشت:  آسیب اصلی را  در این قضایا هواداران و ما پیشکسوتان خوردیم، در این چند روز گذشته اصلا اخبار استقلال را نمی خواندم چون این جریانات آمدن استراماچونی

تقدیم به شهدای مدافعا ن  حرم آذربایجانشرقی 22 شهید  
استقبال ازاشعار سر هنگ پاسدار جانباز  حاجی ستار رزاقی.
=============
باش وجانیندن گیچر یارین یولوندا یارلر
یاره خاطر قبول ایلر دگسه هرقد یارلر

میثم تماریدن تقلید ائدللر جنگیده
باک ایتمز یاره خاطر داریدن سردارلر

مرتضای عصره لبیک عرض ائدرجند خدا
رهبرین امرین ائدر اجرا بلی عمارلر

یا امیر المومئن باخ کشور ایرانیو ه
وار نقدری گور بویئرده میثم و تمارلر

اولمادی اوللار شهید بیر عده ایتسون
پاورپوینت بررسی خانه های تاریخی تبریز پاورپوینت خانه های تاریخی تبریز در 84 اسلاید زیبا و قابل ویرایش با فرمت pptx

دسته بندی
معماری

فرمت فایل
pptx

حجم فایل
2271 کیلو بایت

تعداد صفحات فایل
84

پاورپوینت خانه های تاریخی تبریز در 84 اسلاید زیبا و قابل ویرایش با فرمت pptx

تبریزمقدمه:
تبریز به عنوان یکی از مهم ترین شهرهای کشور با بیشینه تاریخی و فرهنگی از گذشته های دور بنیانگذار بسیاری از سبک های هنری و پیشگام در عرصه های فرهنگی و اجتماعی بوده است
دانلود رایگان سریال تلویزیونی ستایش فصل سوم با کیفیت عالی 720p HDTV
سریال ایرانی ستایش فصل سوم به کارگردانی سعید سلطانی
قسمت اول ستایش 3 اضافه شد

کارگردان: سعید سلطانی | ژانر: اجتماعی، درام، خانوادگی | تولید: 1397 | تاریخ انتشار: 1398
تعداد قسمت ها: 30 اپیزود | مدت زمان هر قسمت: 45 دقیقه | کیفیت: 720p
حجم: 300 مگابایت + 150 مگابایت | تهیه کننده: آرمان زرین کوب
خلاصه داستان:پس از آنکه محمد پسر طاهر فردوس، (با بازی مهدی سلوکی) با پدربزرگش آشنا میشود، کم کم علاقه خاص
پرستار سالمند
پرستار سالمند معمولا به فردی گفته میشودکهتخصص لازم را در زمینه نگهداری سالمند در محلی که خانواده سالمند معین میکند داشته باشدو تسلط کاملی به کلیه مسائل مرتبط سالمندی داشته باشدمرکز پرستاری در منزل موسسه نبض با داشتن پایگاه داده ای قدرتمند از پرستاران ،بهیاران و کمک بهیاران آموزش دیده و با تخصص در زمینه مراقبت و نگهداری ،سالمند میتواند به شما در انتخاب بهترین بهترین پرستار همراهی کندشما میتوانید به صورت 24 ساعته با مادر تما
زندگی نامه شهید "ستار بالیده" مقارن با سالروز شهادت ایشانچه کسی قرار است جبهه برود؟

سه‌شنبه, ۲۵ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۴۳
زندگی نامههمسرشان موقع رفتن مخالت شدیدی می کردند. ایشان به همسرشان گفتند که اگر قرار باشه که من نروم و دیگران هم بگویند ما زن و بچه داریم نرویم،یکی بگوید مادرمان پیر است؛ پس چه کسی قرار است برود از مملکتش دفاع کند.
به گزارش نوید شاهد تهران بزرگ؛ شهید ســتار بالیــده،چهاردهم مرداد 1342 
ادامه مطلب
ساروج و روش شکستن آن

1-  برای ساروجی به کلفتی 10 سانتی متر: یک کیلوگرم آب لیمو، 1 کیلوگرم سرکه انگور، نیم کیلو الکل مطلق، نیم کیلو اسید. این مواد با هم مخلوط شده و روی ساروج ریخته می شود، تقریبا دو ساعت باید منتظر ماند.2 – به منطقه ی ساروج دار، فقط الکل مطلق ریخته می شود و 2 ساعت بعد، با گاز آتش زده می شود. هر کدام برای شما راحت است آن را انجام دهید. چگونه مشخص می شود که بر روی صخره و سنگ ساروج وجود دارد یا نه: بر روی آن آب بریز، ساروج دیرتر از سنگ خشک
نمی‌دونم به خود کلمۀ بهار ربط داره یا چی؛ ولی کرم گوش‌ترین(فکر می‌کنم کرم گوش رو جولیک می‌گفت) و پرتکرارشونده‌ترین آهنگ‌های ویژه بهار برای من دو تصنیف «بهار دلکش» و  «بهار دلنشین» بوده.
بهار دلنشین با اجرای بنان واقعاً شنیدنیه و الحق بهتر از این اجرا سراغ ندارم. در بین اجراهای پرتعداد بهار دلکش هم استاد شجریان به نظر من حرف اول رو می‌زنه. اگرچه اجرای رشید بهبودف هم ارزش بارها شنیدن رو داره و از اجرای علیرضا قربانی و محمد معتمدی هم نمی‌
پرسش:
اگر
بخواهیم که اموات را در خواب ببینیم این باعث اذیت شدن اموات نمی شود؟ اگر
از مردگان بخواهیم از جایگاه خودشان اطلاعاتی بدهند اجازه اینکار را دارند
یا خیر؟
پاسخ:
در
ابتدا باید اشاره شود که این کار سبب اذیت آنها نمی شود . در باره فراز
دوم باید گفت ممکن است انسان از طریق خواب از وضع مردگان اگاه شود ولی برای
همگان این مسله رخ نمی دهد .، اطلاع از امور برخ برای کسی غیر از انبیا و
اولیا (ع) میسور نیست . از همین رو در آموزه های عرفانی از برزخی ک
چنان عید غدیرش دلربا افتاده در عالم ...
که یک هفته جلوتر می روم از خود به قربانش
محمد سهرابی
قصیده کامل:
سرم کوبیده‌ی سنگی است کز هر رگ‌رگ کانش
به کوی شوق دعوت‌نامه دارد هر پشیمانش
برون از جلوه دارد نشئه‌ای در وادی حیرت
که دودو می‌کند در دیدنش چشمان حیرانش
خیال جلوه‌اش از خواب مخمل برده راحت را
به چشم باز می‌خوابند مشتاقان حیرانش
کمال محض را با چشم خود ما در نجف دیدیم
سجود ناقصی دارند مردان ظل ایوانش
بروز ذات آن الله کل مستغنی از خلق است
ن
خدا از گناه و اشتباه بندگانش می ­گذرد و کسانی را که از اشتباه دیگران می­ گذرند دوست دارد.
مسیر زندگیهمیشه دارای فراز و نشیب است. مسئله مهم مدیریت کردن اتفاق­ هایی است که در زندگی رخ می دهد. یک وقت­ هایی در زندگی اتفاق ­هایی می ­افتد که در نگاه اول خیلی سخت و ناراحت کننده است، اما با نگاه درست به آن می­توان با توکل بر خدا راه حل درست را انتخاب کرد و از تصمیم­ های اشتباه جلوگیری نمود. بدون اراده­ ی خدا هیچ برگی از درخت نمی ­افتد. اگر باور داشته باش
رستوران های معروف در شیراز
شیرازی باشی ولی بهترین رستوران های شیراز رو بلد نباشی
غیر ممکنه که شیرازی باشید و رستوران های معروف شیراز را نشناسید یا حداقل یک بار برای خوردن غذا به رستوران های زیبا و دیدنی شیراز نرفته باشید و آن دسته از عزیزانی که شیرازی نیستند مطمئنا تا به حال به شیراز سفر کرده اند.
همان طور که همه شما می دانید شیراز شهری است پر از جاذبه های گردشگری و یکی از انگیزه های سفر به شیراز همین بحث رستوران های زیبای آن است که پر از نور
سفرنامه صعود به قله برف انبار قم
قله برف انباردر منطقه کوهستانی از فلات مرکزی ایران و بلندترین قله استان قم است که در بخش کهک ودهستان فردو واقع است
برف انبار بسیارنزدیک به مرز استان قم، اصفهان و مرکزی است و از جانب شمال به روستاهای فردو، کهک و کرمجگان از شرق به وسف و احمدآباد، از جنوب به واران و از غرب به قله پلنگ آبی منتهی می‌شود. برف انبار در کوهستانی به موازات کوهستان کرکس و در شمال غربی آن قرار گرفته است وازجنوب به وسیله خط الراسی به قله
پاورپوینت خانه های تاریخی تبریز درس معماری اسلامی تبریز به عنوان یکی از مهم ترین شهرهای کشور با بیشینه تاریخی و فرهنگی از گذشته های دور بنیانگذار بسیاری از سبک های هنری و پیشگام در عرصه های فرهنگی و اجتماعی بوده است شهر تبریز به عنوان مرکز ولیعهد نشین عصر قاجار و دومین شهر پر رونق کشور از لحاظ داشتن خانه های قدیمی،بسیار در خور توجه استطبق مطالعات اولیه حدود 300 خانه قدیمی ارزشمند در شهر تبریز وج

دسته بندی
تاریخ و ادبیات

فرمت فایل
ppt

حجم ف
توی دنیا دو طبقه مردم هستند:
بچاپ و چاپیده. اگر نمی خواهی جزو چاپیده ها باشی ، سعی کن که دیگران را بچاپی.
سواد زیادی هم لازم نیست ، آدم را دیوانه میکنه و از زندگی عقب میندازه. فقط سر
درس حساب و سیاق دقت بکن. چهار عمل اصلی را که یاد گرفتی کافیست ، تا بتوانی حساب
پول را نگه داری و کلاه سرت نره ، فهمیدی؟ حساب مهمه ، باید هرچه زودتر وارد زندگی
شد. همینقدر روزنامه را توانستی بخوانی بسه. باید کاسبی یاد بگیری، با مردم طرف
بشی. از من میشنوی برو بند کفش توی

بسمه تعالی
برنامه مراسم آغازین،
هنرستان تربیت بدنی امام علی (ع) شهرکرد

فروردین ماه 1398

ایام هفته

کلاس

تاریخ

قرائت قرآن وترجمه

حدیث ومطلب علمی

دعا ونیایش

شنبه

دهم(الف)

18/1

محمد همتی

عر فان یاری

ابو الفضل هاشمی

یکشنبه

یازدهم(الف)

19/1

مجتبی رفیعی

محمد رضا ابراهیم پور

امیر حسام چلگردی

دوشنبه

دهم(ب)

20/1

رضا رئیسی

امیر حسین    احمد پور

شاه دوماد عروس اومد اسب سمند و سر بتازبس که خوشگله عروس به آسمون میکنه نازسرنا و دهل ببین با چه نشاط کرده سازسر راه کنار برین دوماد میخواد نار بزنهسیب سرخ انار سرخ به دومن یار بزنهبه سر عروس خانم شاباش کنین نقل و نباتاین لباس پر یراق به قامتش چه خوب میادهمگی کف بزنین باهم بگین شاباش شاباشسر راه کنار برین دوماد می خواد نار بزنهسیب سرخ انار سرخ به دومن یار بزنهمادیون سم طلایی عروس چه رامشهراه میره آروم آروم میدونه عروس سوارشهزیره روبند زری چش
باسلام((شهریار شاه بنده-تهران))ضمن عرض خداقوت وخسته نباشید اینکه میگویند دانش آموز میتونه ازتبصره هنگام فارغ التحصیلی پایه ی دوازدهم استفاده نکنه چطورممکنه؟مگه سیستم خودکارتبصره ها رو اعمال نمیکنه؟چطورمیشه جلوی فارغ التحصیلی اینگونه دانش آموزان رو گرفت؟ باتشکر
باسلام و احترام ((پ-ت-تهران))
استاد گرامی ما مدارس کار دانش هستیم برای اعلام فارغ التحصیلی مشکل داریم چگونگی فارغ التحصیلی  98-97را از ابتدا توضیح بفرمایید چون ما امسال از سامانه
آن دسته از گردشگرانی که قصد دارند با تور استانبول به این شهر زیبا و تاریخی کشور ترکیه سفر کنند، حتما بسته به سطح انتظارات خود از محل اقامت، یکی از هتل های 4 یا 5 ستاره را برای سپری کردن اقامتی جذاب و لذت بخش و توأم با امکانات رفاهی کامل، انتخاب می کنند. از میان بهترین هتل های 5 ستاره استانبول می توانیم به نمونه هایی خاص اشاره کنیم که به قولی امتحان خود را پس داده و در نظرسنجی های صورت گرفته از مسافران قبلی، سربلند بیرون آمده اند.
اگر شما نیز به ا
برنامه

افق

گروه اندیشه و فرهنگ رادیو ایران تقدیم میکند
به افق آفتاب
به نام ِ خدایی که ستار ِ و پوشاننده عیبهاست
و سلام
امروز و در همین لحظات ِ آغازین برنامه از خدای
ِ بزرگ میخوایم که ما رُ به جای ِ توجه به دیگران ، به خودمون متوجه کنه. توجهی که
اجازه بده بدون تعصب و با انصاف درباره دیگران قضاوت کنیم و نگاهی از روی ِ خشم و
طمع و .... نداشته باشیم.
بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ
السلام علیک یا فاطمه الزهراء سلام الله علیها
السلام علیک ایها الشهداء و الصدیقین
 1.76 مگابایت
دریافت فایل فلش- دریافت کد

امام خامنه ای: خاطره‏ ى شهدا را باید در مقابل طوفان تبلیغات دشمن زنده نگهداشت.
 7.69 مگابایت
دریافت فایل فلش  -دریافت کد فایل فلش جهت استفاده در وبلاگ یا سایت

شهید مدافع حرم شهید شعبان نصیری
شهید مدافع حرم شهید شعبان نصیری
شهادت: 1396/3/5 مکان شهادت: عملیات آزاد سازی شهر موصل،
پنج سال بیش در مثل چنین روزی _روز گرامیداشت صائب تبریزی_ این یادداشت را نوشتم:

این مصرع بلند به دیوان برابر است
قلم به تیغ از این راه سر نمی‎پیچد،چه لذت است که در جبهه‎ساییِ سخن است؟
گذشت عمر مرا چون قلم درین سودا،همان مقدمه‎ی آشنایی سخن است.اگر سکندر از آیینه ساخت لوح مزار،چراغ تربت من، روشنایی سخن است.کجاست شهرت من پای در رکاب آرد؟هنوز اول عالم‎گشایی سخن است.مرا چو معنی بیگانه مغتنم دانید،که آشنایی من، آشنایی سخن است.گذاشتی سر خود چون ق
چهل مناجات عاشقانهرحیم کارگر محمدیاری«سیدی! عبدک ببابک، اقامته الخصاصة بین یدیک، یقرع باب احسانک بدعائه فلا تعرض بوجهک الکریم عنّی و اقبل منّی ما اقول».[1]ای
مولای من! بنده‎ات بر در ایستاده و تو را می‎خواند و درب احسانت را به
مناجات‎هایش می‎کوبد. پس از راه بزرگواری روی از من مگردان و آنچه می‎گویم
بپذیر.خــدایــا بر در تـو بندة تـوسـتهمی خواهان آن گل خندة توستتو روی نازنیـن از مـن مـگـردانبـزرگـی و کـرم زیـبنـدة تـوست«اللهم! إنّی اتوب

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها